Sprzedaż i wynajem żurawi wieżowych Potain

Od samego początku działalności firma Dźwigmar zajmuje się sprzedażą i wynajmem dźwigów budowlanych marki Potain. Żurawie tego producenta to wysokiej jakości, niezawodne i funkcjonalne urządzenia dźwignicowe, umożliwiające realizację zróżnicowanych inwestycji budowlanych.

Sprzedaż żurawi wieżowych Potain

Jednym ze sposobów finansowania żurawi wieżowych jest ich zakup. Żurawie Potain warto posiadać, ponieważ są to urządzenia wysokiej klasy, charakteryzujące się niezawodnością i niebudzącą wątpliwości jakością wykonania. Zakup dźwigu Potain okaże się szczególnie korzystnym sposobem finansowania dla firm, które podejmują się realizacji podobnych inwestycji budowlanych, wymagających wykorzystania urządzeń dźwignicowych o danej charakterystyce i parametrach.

grafika podstrony Potain zurawie wiezowe

Sprzedaż żurawi Potain – oferta firmy Dźwigmar

W ofercie firmy Dźwigmar dostępne są dziesiątki modeli żurawi wieżowych Potain, wśród których znajdują się zarówno żurawie dolnoobrotowe, jak i górnoobrotowe. Firma prowadzi sprzedaż nowych i używanych urządzeń. Oprócz kompletnych dźwigów oferuje także niezbędny osprzęt, części zamienne, materiały eksploatacyjne oraz liny. W procesie zakupu Dźwigmar świadczy też usługi profesjonalnego doradztwa, dzięki czemu Klienci mogą wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązania.

Dźwigmar – autoryzowany dealer żurawi Potain

Żurawie Potain tworzą park maszynowy firmy Dźwigmar już od ponad 25 lat. Przez ten czas została doceniona ich niezawodność i jakość, nieustannie uzupełniając park o nowe urządzenia tego producenta. Wieloletnia współpraca z firmą Manitowoc Crane Group, potentatem na rynku urządzeń dźwignicowych, zaowocowała podpisaniem umowy dealerskiej, dzięki której Dźwigmar jest wyłącznym dystrybutorem żurawi Potain w województwach dolnośląskim i opolskim.

Żurawie Potain - oferta sprzedaży

Sprzedaż żurawi Potain – cennik

Cena każdego urządzenia zależy od jego właściwości i parametrów, dlatego poszczególne modele żurawi Potain będą charakteryzowały się innymi kosztami zakupu. W celu zapoznania się z ceną konkretnych modeli żurawi wieżowych Potain zapraszamy do kontaktu z firmą Dźwigmar.
Pełna, aktualna gama żurawi Manitowoc Potain
ZOBACZ
tlo podstrony Potain zurawie wiezowe

Wynajem i sprzedaż żurawi Potain

Obok sprzedaży firma Dźwigmar z Wrocławia zapewnia również wynajem żurawi wieżowych Potain. Jest to korzystna forma finansowania tych urządzeń dla firm, które realizują zróżnicowane inwestycje budowlane, wymagające zastosowania żurawi o zmiennych parametrach. Wynajem żurawi Potain pozwala uczestniczyć w przetargach na realizację różnych projektów bez konieczności inwestowania dużych środków finansowych w zakup urządzenia.

Wynajmując żuraw Potain, zyskujesz także:

  • transport urządzenia na miejsce budowy;
  • montaż urządzenia;
  • obsługę dźwigu przez wykwalifikowanego operatora;
  • szybki i niezawodny serwis urządzenia;
  • pewność co do sprawności urządzenia i ważności badań technicznych;
  • profesjonalną pomoc pracowników Dźwigmar w każdym aspekcie związanym z wynajmem żurawia.

Żurawie Potain - oferta wynajmu


Dzięki szerokiej ofercie firmy Dźwigmar możesz zaopatrzyć swój plac budowy w niezawodne żurawie Potain o różnych cechach funkcjonalnych i parametrach.
wykrzynik w kole
Jeśli interesują Państwa żurawie wieżowe, w tym np. wynajem żurawi, ich montaż lub obsługa techniczna, zapraszamy do kontaktu. Ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb, preferencji i oczekiwań.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Sprzedaż żurawi wieżowych – cennik

W ofercie firmy Dźwigmar znajduje się bardzo szeroki asortyment żurawi wieżowych, a na ceny poszczególnych modeli wpływa wiele czynników przede wszystkim parametry techniczne, w tym - udźwig, wysokość podnoszenia, długość wysięgnika a także stan urządzenia (nowy lub używany).

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, ile kosztuje zakup żurawia budowlanego w firmie Dźwigmar, zapraszamy do kontaktu.

zuraw wiezowy na bialym tle