Żurawie wieżowe Liebherr - wynajem

Jednym z filarów działalności firmy Dźwigmar z Wrocławia jest wynajem żurawi wieżowych Liebherr. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, katalogiem dostępnych urządzeń oraz korzyściami płynącymi z tej formy finansowania.

Żuraw wieżowy Liebherr – niezawodność na budowie

Liebherr to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1949 roku, które ma status jednego z największych producentów maszyn budowlanych na świecie. Żurawie wieżowe Liebherr to urządzenia niezawodne, jakościowe i funkcjonalne, dzięki czemu spełniają oczekiwania szerokiej grupy użytkowników.

Dla kogo wynajem żurawi Liebherr to opłacalna forma finansowania?

Nie każda firma budowlana posiada własne urządzenia dźwignicowe, ponieważ wiąże się to m.in. z koniecznością dokonania dużych inwestycji finansowych. Firma Dźwigmar z Wrocławia prowadzi wynajem żurawi wieżowych Liebherr. Dzięki tej formie finansowania można wyposażyć się w dokładnie takie urządzenia jakich wymaga specyfika danego projektu budowlanego, optymalizując koszty. Jeśli zatem firmie budowlanej zależy na możliwości uczestnictwa w różnych przetargach oraz na realizowaniu szerokiego spektrum inwestycji, to wynajem żurawi Liebherr okaże się w tej sytuacji najkorzystniejszą formą finansowania tych urządzeń.

Wynajem żurawi Liebherr – korzyści

Wynajem żurawi wieżowych Liebherr może okazać się bardzo opłacalną formą finansowania tych urządzeń, ponieważ zdejmuje z użytkownika odpowiedzialność za wiele czynności związanych z eksploatacją dźwigu. Wynajem urządzeń marki Liebherr obejmuje bowiem:

  • transport urządzenia na miejsce inwestycji, co zwalnia użytkownika z przeprowadzenia skomplikowanego procesu logistycznego;
  • montaż żurawia w optymalnej konfiguracji oraz demontaż po zakończeniu prac;
  • szybki i niezawodny serwis żurawi Liebherr;
  • obsługę dźwigów przez wykwalifikowanych operatorów, posiadających uprawnienia niezbędne do pracy na żurawiach, dzięki czemu nie ma konieczności rekrutowania i zatrudniania pracowników;
  • przekazanie kompletnej dokumentacji wynajmowanego żurawia, zawierającej pozwolenia i aktualne badania techniczne;
  • fachową pomoc doświadczonych pracowników firmy Dźwigmar w różnorodnych aspektach logistycznych, organizacyjnych i technicznych związanych ze skomplikowanym procesem rozlokowania żurawi na budowie.
Jeśli interesują Państwa żurawie wieżowe, w tym np. wynajem żurawi, ich montaż lub obsługa techniczna, zapraszamy do kontaktu. Ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb, preferencji i oczekiwań.

Liebherr – katalog dostępnych żurawi na wynajem

Poniżej przedstawiamy listę żurawi Liebherr, dostępnych w ofercie wynajmu firmy Dźwigmar. Wśród nich znajdują się zarówno żurawie dolnoobrotowe, jak i górnoobrotowe o różnych parametrach, umożliwiających realizację szerokiej gamy inwestycji budowlanych. W procesie wyboru firma Dźwigmar zapewnia Klientom fachowe doradztwo, dzięki czemu mogą w prosty sposób zdecydować się na najkorzystniejsze dla siebie rozwiązania.

Liebherr – cena wynajmu

Nakłady finansowe związane z wynajem żurawi Liebherr zależą od rodzaju i parametrów urządzenia, lokalizacji inwestycji, oczekiwań wobec obsługi operatorskiej, a także od czasu trwania wynajmu. Dlatego w celu poznania cennika wynajmu danych modeli dźwigów Liebherr zapraszamy do kontaktu z doradcami firmy Dźwigmar.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wynajem żurawi wieżowych Liebherr

Koszt wynajmu żurawia wieżowego jest zawsze wyceniany indywidualnie. Wpływa na niego wiele zmiennych, jak m.in. rodzaj i czas trwania inwestycji, jej lokalizacja, parametry techniczne urządzenia, oczekiwania dotyczące obsługi operatorskiej. Jeśli są Państwo zainteresowani usługą i chcą dowiedzieć się, ile kosztuje wynajem żurawia wieżowego w firmie Dźwigmar, zapraszamy do kontaktu.