Żurawie wieżowe Liebherr - wynajem

Jednym z filarów działalności firmy Dźwigmar z Wrocławia jest wynajem żurawi wieżowych Liebherr. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, katalogiem dostępnych urządzeń oraz korzyściami płynącymi z tej formy finansowania.

Żuraw wieżowy Liebherr – niezawodność na budowie

Liebherr to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1949 roku, które ma status jednego z największych producentów maszyn budowlanych na świecie. Żurawie wieżowe Liebherr to urządzenia niezawodne, jakościowe i funkcjonalne, dzięki czemu spełniają oczekiwania szerokiej grupy użytkowników.

grafika podstrony Liebherr zurawie wiezowe

Dla kogo wynajem żurawi Liebherr to opłacalna forma finansowania?

Nie każda firma budowlana posiada własne urządzenia dźwignicowe, ponieważ wiąże się to m.in. z koniecznością dokonania dużych inwestycji finansowych. Firma Dźwigmar z Wrocławia prowadzi wynajem żurawi wieżowych Liebherr. Dzięki tej formie finansowania można wyposażyć się w dokładnie takie urządzenia jakich wymaga specyfika danego projektu budowlanego, optymalizując koszty. Jeśli zatem firmie budowlanej zależy na możliwości uczestnictwa w różnych przetargach oraz na realizowaniu szerokiego spektrum inwestycji, to wynajem żurawi Liebherr okaże się w tej sytuacji najkorzystniejszą formą finansowania tych urządzeń.

Wynajem żurawi Liebherr – korzyści

Wynajem żurawi wieżowych Liebherr może okazać się bardzo opłacalną formą finansowania tych urządzeń, ponieważ zdejmuje z użytkownika odpowiedzialność za wiele czynności związanych z eksploatacją dźwigu. Wynajem urządzeń marki Liebherr obejmuje bowiem:

  • transport urządzenia na miejsce inwestycji, co zwalnia użytkownika z przeprowadzenia skomplikowanego procesu logistycznego;
  • montaż żurawia w optymalnej konfiguracji oraz demontaż po zakończeniu prac;
  • szybki i niezawodny serwis żurawi Liebherr;
  • obsługę dźwigów przez wykwalifikowanych operatorów, posiadających uprawnienia niezbędne do pracy na żurawiach, dzięki czemu nie ma konieczności rekrutowania i zatrudniania pracowników;
  • przekazanie kompletnej dokumentacji wynajmowanego żurawia, zawierającej pozwolenia i aktualne badania techniczne;
  • fachową pomoc doświadczonych pracowników firmy Dźwigmar w różnorodnych aspektach logistycznych, organizacyjnych i technicznych związanych ze skomplikowanym procesem rozlokowania żurawi na budowie.
tlo podstrony liebherr zurawie wiezowe
wyrzkynik w kole
Jeśli interesują Państwa żurawie wieżowe, w tym np. wynajem żurawi, ich montaż lub obsługa techniczna, zapraszamy do kontaktu. Ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb, preferencji i oczekiwań.

Liebherr – katalog dostępnych żurawi na wynajem

Poniżej przedstawiamy listę żurawi Liebherr, dostępnych w ofercie wynajmu firmy Dźwigmar. Wśród nich znajdują się zarówno żurawie dolnoobrotowe, jak i górnoobrotowe o różnych parametrach, umożliwiających realizację szerokiej gamy inwestycji budowlanych. W procesie wyboru firma Dźwigmar zapewnia Klientom fachowe doradztwo, dzięki czemu mogą w prosty sposób zdecydować się na najkorzystniejsze dla siebie rozwiązania.

Liebherr – cena wynajmu

Nakłady finansowe związane z wynajem żurawi Liebherr zależą od rodzaju i parametrów urządzenia, lokalizacji inwestycji, oczekiwań wobec obsługi operatorskiej, a także od czasu trwania wynajmu. Dlatego w celu poznania cennika wynajmu danych modeli dźwigów Liebherr zapraszamy do kontaktu z doradcami firmy Dźwigmar.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wynajem żurawi wieżowych Liebherr

Koszt wynajmu żurawia wieżowego jest zawsze wyceniany indywidualnie. Wpływa na niego wiele zmiennych, jak m.in. rodzaj i czas trwania inwestycji, jej lokalizacja, parametry techniczne urządzenia, oczekiwania dotyczące obsługi operatorskiej. Jeśli są Państwo zainteresowani usługą i chcą dowiedzieć się, ile kosztuje wynajem żurawia wieżowego w firmie Dźwigmar, zapraszamy do kontaktu.

zuraw wiezowy na bialym tle