LIDER BEZPIECZEŃSTWA TECHNICZNEGO

UCZESTNIK PROGRAMU

Fundamentem naszej codziennej pracy są uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego, z którym ściśle współpracujemy w celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa na budowach. Nasze wieloletnie starania w tym zakresie zostały docenione i w 2016 r. uzyskaliśmy wyróżnienie w ogólnopolskim rankingu „Lider Bezpieczeństwa Technicznego”. Jest to wyróżnienie za efektywną współpracę w obszarze minimalizowania ryzyka eksploatacji urządzeń technicznych, utrzymania wysokiego standardu bezpieczeństwa technicznego oraz wkładu w rozwój gospodarczy Polski. Nagroda przyznawana jest przez Wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Rozwoju oraz Prezesa UDT.
tlo referencji

REFERENCJE

Wybrane referencje, które otrzymaliśmy od naszych Kontrahentów.

ZAB-BUD

opinia o wspolpracy

Niniejszym potwierdzamy, że zgodnie z zawartymi postanowieniami umownymi, w okresie od lutego 2022 r. do listopada 2022 r. firma „Dźwigmar” Marek Kozłowicz, z siedzibą: ul. Szczecińska 17b, 54-517 Wrocław, świadczyła na naszą rzecz usługę wynajmu żurawi wieżowych w celu realizacji budowy zespołu budynków wielorodzinnych przy ul. Dolnobrzeskiej (…)

OSIEDLE MALOWNICZE

referencje osiedle malownicze

Niniejszym pismem, mamy przyjemność zarekomendować firmę „Dźwigmar” Marek Kozłowicz, jako wiarygodnego partnera biznesowego w zakresie szeroko rozumianego wynajmu żurawi wieżowych budowlanych. Początki współpracy z Panem Kozłowiczem sięgają roku 2010, kiedy to wynajęliśmy żuraw wieżowy marki Potain (…)

FIRMA OGÓLNO-BUDOWLANA MARCIN SKOCZEŃ

Scan Skomar 2

Niniejszym, chcielibyśmy zarekomendować firmę „Dźwigmar” Marek Kozłowicz jako rzetelnego i terminowego partnera biznesowego w zakresie usług konserwacyjno-serwisowych na żurawiach wieżowych oraz w zakresie sprzedaży, opieki posprzedażowej i wynajmu żurawi budowlanych (…)

 

ARKOP

ARKOP

Niniejszym informujemy, że firma „Dźwigmar” Marek Kozłowicz z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczecińskiej 17B, w od wielu lat świadczy na nasze zlecenie kompleksową usługę wynajmu żurawi wieżowych w celu realizacji prowadzonych przez nas we Wrocławiu inwestycji budowlanych (…)

BAUMATECH

BAUMTECH referencje

Niniejszym potwierdzamy, że w okresie od listopada 2015 r. do sierpnia 2016 r. firma „Dźwigmar” Marek Kozłowicz realizowała nasze zlecenie w zakresie wynajmu żurawia wieżowego na placu budowy Osiedla Jedności przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu. Współpraca z firmą „Dźwigmar” (…)

SKANSKA

SKANSKA referencje

Z przyjemnością rekomendujemy firmę „Dźwigmar” Marek Kozłowicz z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczecińskiej 17-21, jako godnego partnera biznesowego w branży budowlanej. Zakres współpracy z wyżej wspomnianym kontrahentem obejmował wynajem żurawia wieżowego, stacjonarnego (…)

BIM PROJECT 2

referencje BIM Project 2

Niniejszym pismem, chcielibyśmy zarekomendować firmę „Dźwigmar” Marek Kozłowicz jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego w zakresie wynajmu żurawi wieżowych budowlanych. Z firmą „Dźwigmar” współpracujemy od kilku lat. W latach 2019-2020 wspólnie realizowaliśmy (…)

CTE

CTE opinia

Niniejszym pismem, rekomendujemy firmę Pana Marka Kozłowicza jako terminowego, kompetentnego i godnego zaufania partnera biznesowego w zakresie wynajmu żurawi wieżowych budowlanych. Współpraca naszej firmy z firmą „Dźwigmar” trwa już kilkanaście lat. Opiera się na wynajmie (…)

DEWELOPART

referencje Dewelopart

Niniejszym informujemy, że firma „Dźwigmar” Marek Kozłowicz z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczecińskiej 17B, w okresie od grudnia 2020 r. do dnia dzisiejszego świadczy na nasze zlecenie kompleksową usługę wynajmu żurawi wieżowych wraz z obsługą operatorską w celu realizacji (…)

EFL

EFL podziekowania

Składamy serdeczne podziękowania za dotychczasową owocną współpracę i jednocześnie gratulujemy otrzymania tytułu „Sprawdzony Partner w Biznesie”. Tytuł ten przyznawany jest tylko wybranym Klientom EFL, którzy wykazali się najwyższą dyscypliną płatniczą. Pragniemy jednocześnie (…)

KABE

KABE referencje

Przedsiębiorstwo Budowlane KABE sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Legnicka 46a rekomenduje Firmę „Dźwigmar” Marek Kozłowicz, ul. Szczecińska 17-21, 54-517 Wrocław i potwierdza, że usługi świadczone na rzecz naszej firmy, cechuje wysoki stopień profesjonalizmu. Współpraca (…)

KORFANTOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE

KPB referencje

Niniejszym informujemy, że firma „Dźwigmar” Marek Kozłowicz z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczecińskiej 17B, w od wielu lat świadczy na nasze zlecenie kompleksową usługę wynajmu żurawi wieżowych w celu realizacji prowadzonych przez nas we Wrocławiu inwestycji budowlanych (…)

zuraw wiezowy na bialym tle