SERWIS, MONTAŻ I NAPRAWA ŻURAWI

oraz innych urządzeń dźwignicowych

Wieloletnie doświadczenie w pracy serwisowej związanej z naprawą urządzeń transportu bliskiego pozwoliło nam stać się wyspecjalizowanym zespołem, posiadającym wiedzę i kwalifikacje. Stale śledzimy rozwój nowych technologii w branży budowlanej, dzięki czemu możemy proponować naszym Kontrahentom najlepsze rozwiązania techniczne, logistyczne i sprzętowe.

Właśnie dlatego w ramach świadczonych przez nas usług oferujemy Państwu serwis, montaż i demontaż żurawi wieżowych, naprawę i konserwację suwnic, wózków jezdniowych i innych urządzeń dźwignicowych, które znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie i przemyśle.

grafika podstrony serwis zurawi

Naprawa i montaż żurawi wieżowych - jakie prace wchodzą w zakres naszych usług?

Naprawa żurawi, suwnic i innych urządzeń dźwignicowych to kompleksowy zestaw usług, dzięki któremu mogą Państwo przywrócić pełną sprawność swoim urządzeniom, a w efekcie zapewnić pracę efektywną oraz bezpieczną dla operatorów i innych osób pracujących na budowie lub w danym obiekcie. Na Państwa życzenie możemy również zamontować lub zdemontować żuraw wieżowy, pomóc w przeprowadzeniu badania przez Urząd Dozoru Technicznego jak również w obliczeniu stopnia wykorzystania resursu urządzenia.

W ramach naszych usług:
obsluga urzadzen transportu bliskiego
wykonujemy prace związane z szeroko pojętą obsługą urządzeń transportu bliskiego na budowach i w halach
montaz zurawi
montujemy żurawie wieżowe każdego typu i rozmiaru
przeglady, konserwacje, naprawy urzadzen transportu bliskiego
dokonujemy regularnych okresowych przeglądów, konserwacji i napraw maszyn i urządzeń (wózków jezdniowych, suwnic, żurawi wieżowych, podestów wiszących i innych urządzeń transportu bliskiego jak np. wciągniki, wciągarki)
dokumentacja techniczna, badania i odbior urzadzen
uczestniczymy w procesie badania / odbioru urządzeń przez Urząd Dozoru Technicznego oraz sporządzamy potrzebną dokumentację techniczną
pomiar instalacji elektrycznych urzadzen
dokonujemy pomiarów instalacji elektrycznych maszyn i urządzeń
obliczanie wykorzystania resursu urzadzenia
pomagamy w obliczeniu stopnia wykorzystania resursu urządzenia transportu bliskiego oraz wykonujemy przeglądy specjalne urządzeń
tlo podstrony serwis zurawi
wykrzynik w kole
Jeśli interesują Państwa żurawie wieżowe, w tym np. wynajem żurawi, ich montaż lub obsługa techniczna, zapraszamy do kontaktu. Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb, preferencji i oczekiwań.

Serwis urządzeń dźwignicowych – dlaczego warto nam zaufać?

Zadania realizowane są przez nasz fachowy i doświadczony zespół serwisantów, posiadających pełen zakres wiedzy, uprawnień i szkoleń.

Dzięki pracy naszych specjalistów Państwa urządzenia dźwignicowe powrócą do w pełni sprawnego stanu technicznego, a także będą w stanie zagwarantować efektywność i bezpieczeństwo pracy. Serwisowanie jest istotne nie tylko w przypadku awarii, ale również przeglądowo w celu zachowania sprawności i niezawodności urządzeń.

Serwis żurawi oraz innych maszyn i urządzeń – jesteśmy na Państwa wezwanie

Działamy szybko, terminowo i skutecznie zapewniając ciągłość realizacji danej inwestycji. Środki techniczne jakimi dysponuje nasz zespół pozwalają na błyskawiczną reakcję i usunięcie awarii na każdym urządzeniu, bez względu na miejsce jego pracy.

Naprawa żurawi z użyciem oryginalnych części

Będąc Autoryzowanym Dealerem marki Potain mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych, podzespołów, elementów konstrukcyjnych, lin i materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy również wyżej wymienione części i elementy zamienne innych marek takich jak Liebherr, Jaso, Comansa, Wolff lub Saez.

Stawiamy na rzetelność i bezpieczeństwo w każdym calu

Szkolący się na bieżąco w ośrodkach szkoleniowo-treningowych na terenie Francji i Niemiec zespół naszych techników na pewno będzie w stanie zamontować / zdemontować każdy (nawet najbardziej skomplikowany lub nietypowy) żuraw wieżowy. Świadczymy usługi montażu, demontażu, konserwacji, ustawień, regulacji oraz napraw żurawi wieżowych i innych urządzeń transportu bliskiego, które są własnością Klientów zewnętrznych. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Serwis żurawi wieżowych i innych urządzeń dźwignicowych – wycena

Ile kosztuje serwis żurawi wieżowych? Jeśli interesuje Państwa wycena usługi naprawczej urządzeń dźwigowych, prosimy o skontaktowanie się z nami. Po podaniu nam wszystkich szczegółów dotyczących żurawia, suwnicy lub innego urządzenia, będziemy w stanie wycenić usługę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

FAQ - najczęściej zadawane pytania o serwis żurawi

Jesteś zainteresowany wynajmem, zakupem lub serwisem żurawi wieżowych? Najważniejsze informacje o usługach firmy Dźwigmar znajdziesz w sekcji najczęściej zadawanych pytań. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konkretnej usłudze, kliknij w jeden z poniższych przycisków, aby wybrać interesujący Cię temat.

  • 1. Czy zajmujecie się konserwacją i naprawą innych urządzeń niż żurawie wieżowe?

    Zakres świadczonych przez nas usług to nie tylko wynajem żurawi wieżowych. Wykonujemy bowiem prace związane z szeroko pojętą obsługą urządzeń transportu bliskiego na budowach i w halach. Dokonujemy regularnych okresowych przeglądów, konserwacji i napraw maszyn i urządzeń (wózków jezdniowych, suwnic, żurawi wieżowych, podestów wiszących i innych urządzeń transportu bliskiego jak np. wciągniki, wciągarki). Uczestniczymy w procesie badania / odbioru urządzeń przez Urząd Dozoru Technicznego, wykonujemy pomiary instalacji elektrycznych maszyn i urządzeń, przeglądy specjalne oraz sporządzamy potrzebną dokumentację techniczną. Pomagamy również w obliczeniu stopnia wykorzystania resursu urządzenia transportu bliskiego. Nasi Klienci mogą zatem liczyć nie tylko na wynajem urządzeń, ale też naprawę żurawi wieżowych czy serwis suwnic.

  • 2. Posiadam uprawnienia do konserwacji urządzeń transportu bliskiego. Czy są Państwo zainteresowani współpracą?

    Serwis żurawi i naprawa suwnic oraz innych urządzeń transportu bliskiego to jedne z usług, które świadczymy naszym klientom. Jeśli posiadasz stosowne uprawnienia i chciałbyś dołączyć do naszej brygady montażowo-serwisowej, a przy tym nie boisz się pracy na wysokości i w zmiennych warunkach atmosferycznych – serdecznie zapraszamy do kontaktu i wysłania swojej aplikacji (poprzez formularz na naszej stronie lub mailowo: sekretariat@dzwigmar.pl). Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

  • 3.Czy korzystając z waszych usług mogę liczyć na serwis i konserwację urządzeń?

    Klienci wynajmujący żurawie w naszej firmie nie muszą martwić się przeglądami, serwisem oraz konserwacją. Naprawa żurawi wieżowych leży bowiem po naszej stronie i wszelkie uszkodzenia wynikające ze zwykłego użytkowania naprawiamy własnym kosztem.

zuraw wiezowy na bialym tle