SERWIS, MONTAŻ I NAPRAWA ŻURAWI

oraz innych urządzeń dźwignicowych

Wieloletnie doświadczenie w pracy serwisowej związanej z naprawą urządzeń transportu bliskiego pozwoliło nam stać się wyspecjalizowanym zespołem, posiadającym wiedzę i kwalifikacje. Stale śledzimy rozwój nowych technologii w branży budowlanej, dzięki czemu możemy proponować naszym Kontrahentom najlepsze rozwiązania techniczne, logistyczne i sprzętowe.

Właśnie dlatego w ramach świadczonych przez nas usług oferujemy Państwu serwis, montaż i demontaż żurawi wieżowych, naprawę i konserwację suwnic, wózków jezdniowych i innych urządzeń dźwignicowych, które znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie i przemyśle.

Naprawa i montaż żurawi wieżowych - jakie prace wchodzą w zakres naszych usług?

Naprawa żurawi, suwnic i innych urządzeń dźwignicowych to kompleksowy zestaw usług, dzięki któremu mogą Państwo przywrócić pełną sprawność swoim urządzeniom, a w efekcie zapewnić pracę efektywną oraz bezpieczną dla operatorów i innych osób pracujących na budowie lub w danym obiekcie. Na Państwa życzenie możemy również zamontować lub zdemontować żuraw wieżowy, pomóc w przeprowadzeniu badania przez Urząd Dozoru Technicznego jak również w obliczeniu stopnia wykorzystania resursu urządzenia.

W ramach naszych usług:
wykonujemy prace związane z szeroko pojętą obsługą urządzeń transportu bliskiego na budowach i w halach
montujemy żurawie wieżowe każdego typu i rozmiaru
dokonujemy regularnych okresowych przeglądów, konserwacji i napraw maszyn i urządzeń (wózków jezdniowych, suwnic, żurawi wieżowych, podestów wiszących i innych urządzeń transportu bliskiego jak np. wciągniki, wciągarki)
uczestniczymy w procesie badania / odbioru urządzeń przez Urząd Dozoru Technicznego oraz sporządzamy potrzebną dokumentację techniczną
dokonujemy pomiarów instalacji elektrycznych maszyn i urządzeń
pomagamy w obliczeniu stopnia wykorzystania resursu rządzenia transportu bliskiego oraz wykonujemy przeglądy specjalne urządzeń
Jeśli interesują Państwa żurawie wieżowe, w tym np. wynajem żurawi, ich montaż lub obsługa techniczna, zapraszamy do kontaktu. Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb, preferencji i oczekiwań.

Serwis urządzeń dźwignicowych – dlaczego warto nam zaufać?

Zadania realizowane są przez nasz fachowy i doświadczony zespół serwisantów, posiadających pełen zakres wiedzy, uprawnień i szkoleń.

Dzięki pracy naszych specjalistów Państwa urządzenia dźwignicowe powrócą do w pełni sprawnego stanu technicznego, a także będą w stanie zagwarantować efektywność i bezpieczeństwo pracy. Serwisowanie jest istotne nie tylko w przypadku awarii, ale również przeglądowo w celu zachowania sprawności i niezawodności urządzeń.

Serwis żurawi oraz innych maszyn i urządzeń – jesteśmy na Państwa wezwanie

Działamy szybko, terminowo i skutecznie zapewniając ciągłość realizacji danej inwestycji. Środki techniczne jakimi dysponuje nasz zespół pozwalają na błyskawiczną reakcję i usunięcie awarii na każdym urządzeniu, bez względu na miejsce jego pracy.

Naprawa żurawi z użyciem oryginalnych części

Będąc Autoryzowanym Dealerem marki Potain mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych, podzespołów, elementów konstrukcyjnych, lin i materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy również wyżej wymienione części i elementy zamienne innych marek takich jak Liebherr, Jaso, Comansa, Wolff lub Saez.

Stawiamy na rzetelność i bezpieczeństwo w każdym calu

Szkolący się na bieżąco w ośrodkach szkoleniowo-treningowych na terenie Francji i Niemiec zespół naszych techników na pewno będzie w stanie zamontować / zdemontować każdy (nawet najbardziej skomplikowany lub nietypowy) żuraw wieżowy. Świadczymy usługi montażu, demontażu, konserwacji, ustawień, regulacji oraz napraw żurawi wieżowych i innych urządzeń transportu bliskiego, które są własnością Klientów zewnętrznych. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Serwis żurawi wieżowych i innych urządzeń dźwignicowych – wycena

Ile kosztuje serwis żurawi wieżowych? Jeśli interesuje Państwa wycena usługi naprawczej urządzeń dźwigowych, prosimy o skontaktowanie się z nami. Po podaniu nam wszystkich szczegółów dotyczących żurawia, suwnicy lub innego urządzenia, będziemy w stanie wycenić usługę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego