Wynajem żurawi

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wynajmem żurawi wieżowych wykorzystywanych w sektorze budowlanym, począwszy od budownictwa infrastrukturalnego i drogowego, poprzez budownictwo kubaturowe, wykonawstwo skomplikowanych obiektów przemysłowych i energetycznych na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska oraz województw ościennych (Opolskie, Lubuskie, Łódzkie, Wielkopolskie).

Posiadamy własny park maszynowy, w którego skład wchodzą żurawie wieżowe stacjonarne górno- i dolno-obrotowe (w liczbie ponad 70 jednostek). Pracujemy na urządzeniach najlepszych marek na świecie, które od lat są liderami w tej branży i największymi graczami w sektorze produkcji żurawi wieżowych tj. Potain i Liebherr. Swoim klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu, który w sposób optymalny zaspokoi potrzeby danej inwestycji. Dobrze rozwinięte zaplecze logistyczne, techniczne i sprzętowe oraz współpraca z zaufanymi partnerami handlowymi, pozwalają nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i realizować nawet bardzo nietypowe zlecenia. W codziennej działalności ściśle współpracujemy z Urzędem Dozoru Technicznego, jak również z PIP, ULC, PAŻP, zarządcami dróg czy operatorami sieci pod napięciem.

Oferujemy Państwu nowoczesną i kompleksową obsługę przedsięwzięć inwestycyjnych.
Na Państwa życzenie:

dzierżawimy wysokiej klasy żurawie wieżowe uznanych światowych marek
dokonujemy transportu żurawi na teren Państwa inwestycji
wykonujemy montaż i demontaż żurawi w optymalnej dla Państwa konfiguracji
zapewniamy szybki i niezawodny serwis wynajmowanych urządzeń
zapewniamy wykwalifikowaną obsługę operatorską wynajmowanych żurawi
dostarczamy kompletną dokumentację montowanego żurawia, pozwolenia oraz aktualne badanie techniczne dopuszczające żuraw do eksploatacji przez UDT
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą żurawi wieżowych. Oferujemy Państwu bezpieczne, sprawne technicznie i funkcjonalne urządzenia renomowanych i uznanych producentów żurawi.

ŻURAWIE GÓRNOOBROTOWE

montowane z elementów za pomocą żurawi samojezdnych, z wysięgnikiem zamontowanym na górnej części pionowej wieży, przeznaczone są do realizacji średnich i dużych inwestycji średnio i długoterminowych.

Maksymalne parametry:

  • udźwig do 16 000 kg
  • wysięgnik do 70 m
  • wysokość podnoszenia w sekcji wolnostojącej do 70 m (przy zastosowaniu niestandardowej konfiguracji wysokość podnoszenia naszych żurawi jest w zasadzie nieograniczona)
  • montowane na krzyżu lub kotwie fundamentowej.

ŻURAWIE DOLNOOBROTOWE

samomontujące, przeznaczone są głównie do realizacji mniejszych inwestycji w krótszych horyzontach czasowych. Cechują się tańszym, łatwym i szybkim montażem, bez potrzeby odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

Maksymalne parametry:

  • udźwig do 6 000 kg
  • wysięgnik do 45 m
  • wysokość podnoszenia do 32,7 m
Jeśli interesują Państwa żurawie wieżowe, w tym np. wynajem żurawi, ich montaż lub obsługa techniczna, zapraszamy do kontaktu. Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb, preferencji i oczekiwań.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego