Sprzedaż żurawi

Ważnym obszarem działalności firmy jest sprzedaż żurawi wieżowych – zarówno nowych, jak i używanych – oraz ich osprzętu, części zamiennych, lin i materiałów eksploatacyjnych najwyższej jakości. Jesteśmy dealerem żurawi budowlanych najlepszych i najbardziej renomowanych producentów, takich jak Potain czy Liebherr.

Żurawie wieżowe – sprzedaż i doradztwo

Oferujemy swoją pomoc na każdym etapie zakupu maszyn i części. Sprzedaż żurawi przez firmę Dźwigmar obejmuje także fachowe doradztwo w doborze właściwych urządzeń. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiedniego urządzenia dźwignicowego, który należycie obsłuży Państwu plac magazynowy czy budowę, lub nie wiedzą Państwo jakie powinien mieć parametry, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Na pewno razem znajdziemy najlepsze i satysfakcjonujące Państwa rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu i współpracy.

Autoryzowany Dealer Potain

Ukoronowaniem naszej wieloletniej współpracy ze światowym potentatem na rynku żurawi wieżowych, firmą Manitowoc Crane Group, było podpisanie w 2009 r. umowy dealerskiej, dzięki której Dźwigmar jest wyłącznym dystrybutorem marki Potain na terenie województwa dolnośląskiego i województw ościennych. Tym samym nasza firma ugruntowała swoją pozycję dolnośląskiego lidera w segmencie rynku oferującego sprzedaż żurawi oraz szeroko pojętą obsługę żurawi wieżowych. Prowadzimy sprzedaż nowych i używanych żurawi Potain oraz ich osprzętu, części zamiennych, lin i materiałów eksploatacyjnych.

Żurawie wieżowe na sprzedaż – niezawodne urządzenia

Gwarancja zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa, zastosowanie najnowszych technologii i trendów stylistycznych, bezawaryjność i trwałość to przymioty charakteryzujące żurawie Potain, które są znakomitym i niezawodnym połączeniem tradycji i nowoczesności w budownictwie. Wiemy o tym najlepiej, ponieważ ponad 25 lat temu kupiliśmy pierwszy model i od tej pory regularnie uzupełniamy park maszynowy o kolejne urządzenia z rodziny Potain. Zawsze byliśmy zadowoleni z zakupu i Państwa do niego gorąco zachęcamy. Na bazie naszego doświadczenia możemy zagwarantować, że urządzenia tego producenta zapewnią efektywną i bezpieczną pracę, a także przyczynią się do prawidłowego, terminowego i niezakłóconego zrealizowania inwestycji.
Pełna, aktualna gama żurawi Manitowoc Potain ZOBACZ

Sprzedaż żurawi – najchętniej wybierane modele

Poniżej przedstawiamy kilka najbardziej popularnych i najczęściej kupowanych, na polski rynek budowlany modeli żurawi wieżowych marki Potain. Wiele z nich możemy Państwu zaprezentować podczas pracy we Wrocławiu i okolicach.

Sprzedaż żurawi – kompleksowa obsługa Klienta

Klienci, którzy zdecydują się na zakup żurawia wieżowego, mogą liczyć na pełną obsługę posprzedażową. Pomagamy we wszelkich czynnościach związanych z montażem urządzenia oraz z jego rejestracją w UDT. Żurawie objęte są gwarancją i serwisem.

Interesują Państwa inne modele? Prosimy o kontakt

W przypadku, gdy wśród zaprezentowanych modeli nie znajdą Państwo takiego, który spełniałby Państwa oczekiwania, prosimy o uzupełnienie formularza zapytania zamieszczonego poniżej, a na pewno skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Nieustannie unowocześniamy i powiększamy park maszynowy Dźwigmar. Tylko w latach 2015-2021 zakupiliśmy 26 jednostek nowych żurawi budowlanych, które pozwalają nam zaspokajać oczekiwania naszych Klientów.
Jesteśmy doświadczonym partnerem i cenionym kontrahentem wielu firm, które realizowały inwestycje budowlane o różnym charakterze i stopniu złożoności. Nasi partnerzy cenią naszą rzetelność, odpowiedzialność i profesjonalizm.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Sprzedaż żurawi wieżowych – cennik

W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki asortyment żurawi wieżowych, a na ceny poszczególnych modeli wpływa wiele czynników przede wszystkim parametry techniczne, w tym - udźwig, wysokość podnoszenia, długość wysięgnika a także stan urządzenia (nowy lub używany).

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, ile kosztuje zakup żurawia budowlanego w firmie Dźwigmar, zapraszamy do kontaktu.