Sprzedaż żurawi

Ważnym obszarem działalności firmy jest sprzedaż nowych i używanych żurawi wieżowych oraz ich osprzętu, części zamiennych, lin i materiałów eksploatacyjnych najwyższej jakości. Oferujemy swoją pomoc na każdym etapie zakupu maszyn i części. Jeśli potrzebują Państwo doradztwa w doborze odpowiedniego urządzenia dźwignicowego, który należycie obsłuży Państwu plac magazynowy czy budowę, lub nie wiedzą Państwo jakie powinien mieć parametry, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Na pewno razem znajdziemy najlepsze i satysfakcjonujące Państwa rozwiązania. Zachęcamy do współpracy.

Autoryzowany Dealer Potain
Ukoronowaniem naszej wieloletniej współpracy ze światowym potentatem na rynku żurawi wieżowych, firmą Manitowoc Crane Group, było podpisanie w 2009 r. umowy dealerskiej, dzięki której Dźwigmar jest wyłącznym dystrybutorem marki Potain na terenie województwa dolnośląskiego i województw ościennych. Tym samym nasza firma ugruntowała swoją pozycję dolnośląskiego lidera w segmencie rynku oferującego sprzedaż żurawi oraz szeroko pojętą obsługę żurawi wieżowych. Prowadzimy sprzedaż nowych i używanych żurawi Potain oraz ich osprzętu, części zamiennych, lin i materiałów eksploatacyjnych. Gwarancja zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa, zastosowanie najnowszych technologii i trendów stylistycznych, bezawaryjność i trwałość to przymioty charakteryzujące żurawie Potain, które są znakomitym i niezawodnym połączeniem tradycji i nowoczesności w budownictwie. Wiemy o tym najlepiej, ponieważ ponad 25 lat temu kupiliśmy pierwszy model i od tej pory regularnie uzupełniamy park maszynowy o kolejne urządzenia z rodziny Potain. Zawsze byliśmy zadowoleni z zakupu i Państwa do niego gorąco zachęcamy.
Pełna, aktualna gama żurawi Manitowoc Potain ZOBACZ
Poniżej przedstawiamy kilka najbardziej popularnych i najczęściej kupowanych, na polski rynek budowlany, modeli żurawi wieżowych marki Potain.
Wiele z nich możemy Państwu zaprezentować podczas pracy we Wrocławiu i okolicach. Oczywiście żurawie objęte są gwarancją i serwisem. Pomagamy we wszelkich czynnościach związanych z montażem urządzenia oraz z jego rejestracją w UDT. W przypadku, gdy wśród zaprezentowanych modeli, nie znajdą Państwo takiego, który spełniałby Państwa oczekiwania, prosimy o uzupełnienie formularza zapytania zamieszczonego poniżej, a na pewno skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego