SERWIS URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH

Wieloletnie doświadczenie w pracy serwisowej związanej z naprawą urządzeń transportu bliskiego pozwoliło nam stać się wyspecjalizowanym zespołem posiadającym rozległą wiedzę i kwalifikacje. Stale śledzimy rozwój nowych technologii w branży budowlanej, dzięki czemu możemy proponować naszym Kontrahentom najlepsze rozwiązania techniczne, logistyczne i sprzętowe.

wykonujemy prace związane z szeroko pojętą obsługą urządzeń transportu bliskiego na budowach i w halach
montujemy żurawie wieżowe każdego typu i rozmiaru
dokonujemy regularnych okresowych przeglądów, konserwacji i napraw maszyn i urządzeń (wózków jezdniowych, suwnic, żurawi wieżowych, podestów wiszących i innych urządzeń transportu bliskiego jak np. wciągniki, wciągarki)
uczestniczymy w procesie badania / odbioru urządzeń przez Urząd Dozoru Technicznego oraz sporządzamy potrzebną dokumentację techniczną
dokonujemy pomiarów instalacji elektrycznych maszyn i urządzeń
pomagamy w obliczeniu stopnia wykorzystania resursu rządzenia transportu bliskiego oraz wykonujemy przeglądy specjalne urządzeń
Zadania realizowane są przez nasz fachowy i doświadczony zespół serwisantów, posiadających pełen zakres wiedzy, uprawnień i szkoleń.

Działamy szybko, terminowo i skutecznie zapewniając ciągłość realizacji danej inwestycji. Środki techniczne jakimi dysponuje nasz zespół pozwalają na błyskawiczną reakcję i usunięcie awarii na każdym urządzeniu, bez względu na miejsce jego pracy.

Będąc Autoryzowanym Dealerem marki Potain mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych, podzespołów, elementów konstrukcyjnych, lin i materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy również wyżej wymienione części i elementy zamienne innych marek takich jak Liebherr, Jaso, Comansa, Wolff lub Saez.

Szkolący się na bieżąco w ośrodkach szkoleniowo-treningowych na terenie Francji i Niemiec zespół naszych techników na pewno będzie w stanie zamontować / zdemontować każdy (nawet najbardziej skomplikowany lub nietypowy) żuraw wieżowy. Świadczymy usługi montażu, demontażu, konserwacji, ustawień, regulacji oraz napraw żurawi wieżowych i innych urządzeń transportu bliskiego, które są własnością Klientów zewnętrznych. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego